Veltiet vairāk

laika

ražošanai –

Uzticams partneris — izcils serviss

Mūsu profesionāļu komanda nodrošinās Jūsu uzņēmuma metālapstrādes iekārtu pilnu servisu. Tas nozīmē, ka Jūs saņemsiet konsultācijas, tehnisko atbalstu, mācības, iekārtu uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas apkopes un remontu.

Konsultācijas

Iegūstiet profesionālu speciālistu bezmaksas konsultāciju. Mūsu speciālisti izzinās Jūsu vajadzības, uzņēmējdarbības specifiku, attīstības plānus, lai piedāvātu labākos risinājumus — izcilas iekārtas no pasaules ievērojamākajiem metālapstrādes iekārtu ražotājiem.

Iekārtu uzstādīšana

Nodrošinām iegādāto iekārtu uzstādīšanu. Piegādāsim Jūsu jauno iekārtu jebkurā vietā Baltijas valstīs — Latvijā, Igaunijā vai Lietuvā. Mūsu inženieri un tehniskie speciālisti nodrošinās kvalitatīvu darbu izpildi norunātajā termiņā.

Metālapstrādes iekārtu operatoru mācības

Kā ražošanas procesā sasniegt augstus efektivitātes rādītājus? To nodrošinās izcilas iekārtas un personāls, kas prot ar tām rīkoties. Mūsu inženieri nodrošinās Jūsu komandas mācības, sniedzot zināšanas atbilstīgi speciālistu atbildības un kompetences līmenim.

 

Pēc Jūsu pieprasījuma varam sagatavot arī padziļinātu mācību plānu, lai Jūs ar zinīgu tehnisko personālu būtiski paaugstinātu sava uzņēmuma konkurētspēju, tostarp efektivitāti un veikto darbu kvalitāti!

Profesionāls tehniskais atbalsts

Vai ir nepieciešams tehniskais atbalsts? Esam Jūsu rīcībā! Veiksim konsultācijas un sniegsim tehnisko atbalstu attālināti, kad tas ir iespējams, vai klātienē. Ja nepieciešams, mūsu speciālisti vienmēr ir vienas e-vēstules vai telefona zvana attālumā.

Apkope — ražošanas nepārtrauktības garantija

Regulāra iekārtu apkope ļauj laikus pamanīt potenciālās problēmas, piemēram, kādu detaļu, kas ražošanas specifikas dēļ varētu būt drīzumā jāmaina, u. c. Apkopes biežums un izmaksas ir atkarīgas no katras konkrētās iekārtas specifikas. Jautājiet mūsu speciālistiem.

Iekārtu remonts

Remontējam tikai tās metālapstrādes iekārtas, kas ir iegādātas no NAGLIS & ERR.

Veicam ražotāju prasībām atbilstīgu iekārtu remontu jebkurā vietā Baltijas valstīs. Mūsu kvalificētie speciālisti operatīvi diagnosticēs tehnisko problēmu cēloņus, novērsīs iekārtu bojājumus un nomainīs nederīgās detaļas.

Remontējam:

  • daudzfunkciju CNC darbagaldus,
  • frēzmašīnas,
  • virpas,
  • lāzergriešanas iekārtas,
  • lāzermetināšanas darbagaldus,
  • giljotīnas,
  • liekšanas darbagaldus,
  • lentzāģus metālam,

VAI IR NEPIECIEŠAMS REMONTS?

Sazinieties ar mūsu speciālistiem. Būsim uzdevumu augstumos, lai Jūs iespējami drīz varētu atsākt ražošanu!