opendocImageTitle

Par mums

Naglis & Err – uzticams partneris metālapstrādē!

SIA Naglis & Err  ir metālapstrādes darbagaldu tirdzniecības un servisa uzņēmums Baltijā. Mēs strādājam Jūsu uzņēmējdarbības attīstībai un paplašināšanai – nodrošinām ar modernām, automatizētām metālapstrādes iekārtām un instrumentiem, kā arī pilnu tehnisko atbalstu. Palīdzam, sākot no ražošanas idejas līdz gatavam produkta izpildījumam, radīt pasaules tirgū pieprasītus un konkurētspējīgus metālapstrādes produktus un tehniskos risinājumus ar augstu pievienoto vērtību.

Pasaules vadošo metālapstrādes iekārtu ražotāju pārstāvis

Lepojamies piedāvāt Jums labākās iespējas metālapstrādei – pasaules vadošo metālapstrādes iekārtu ražotāju Okuma un Amada datorizētos darbagaldus un iekārtas, to apkopi, remontu un individuālus risinājumus. Naglis & Err  ir Okuma oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Amada oficiālais pārstāvis Latvijā. 

Kompleksi tehniskie risinājumi

Mūsu speciālisti metālapstrādes  iekārtu tirdzniecībā un apkalpošanā darbojas vairāk kā divdesmit gadus. Apvienojot uzkrātās zināšanas un iepriekšējo starptautisko pieredzi, 2007. gadā radījām uzņēmumu Naglis & Err, kura tehniskos risinājumus šobrīd izvēlās vadošie metālapstrādes uzņēmumi Baltijā. 

Kvalificēta un pieredzējusi komanda

Uzņēmumā strādā profesionāla kvalificētu inženieru komanda – sava amata meistari un mīļotāji, kuriem sagādā gandarījumu radīt jaunus tehniskos risinājumus ne vien darbā, bet arī sadzīvē. Savas prasmes un zināšanas regulāri papildinām, dodoties uz apmācībām pie iekārtu ražotājiem. Uzņēmuma centrālais birojs darbojas Latvijā, Rīgā.

Aktīva dalība metālapstrādes nozares attīstīšanā

Esam pārliecināti, ka metālapstrādes nozarei ir stabilas attīstības perspektīvas un augsts inovatīvu produktu eksporta potenciāls. Tieši tādēļ esam iesaistījušies nozares profesionālajā apvienībā – Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijā, kā arī sadarbībā ar mācību iestādēm sniedzam tehnisko atbalstu inženierzinātņu studentiem. To apliecina arī mūsu uzstādītās metālapstrādes iekārtas Rīgas Tehniskajā universitātē.

 
 
Sazinieties ar mums – priecāsimies iepazīties! 
Atpakaļ

Autorizēties

Aizvērt