Jūsu

Partneris

Metālapstrādē

Par mums

Pasaules labāko metālapstrādes iekārtu pārstāvis

„Jau vairāk nekā 10 gadus mēs palīdzam metālapstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs uzlabot konkurētspēju vietējā un starptautiskajā tirgū, būtiski uzlabojot to darba efektivitāti un kvalitāti. Piedāvājam pasaules ievērojamāko zīmolu metālapstrādes iekārtas un mūsu komandas zināšanas un pieredzi.”

 

Dzintars Naglis un Vahur Err

Kompleksi risinājumi Jūsu uzņēmumam

Uzņēmumu NAGLIS & ERR 2007. gadā izveidoja divi savas nozares speciālisti Dzintars Naglis no Latvijas un Vahur Err no Igaunijas, kas saskatīja Japānā ražoto kvalitatīvo metālapstrādes iekārtu potenciālu Baltijas valstīs.

 

Mēs ticam… lai veicinātu Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un visa Baltijas valstu reģiona metālapstrādes uzņēmumu konkurētspēju vietējā vai pasaules tirgū, ir nepieciešams nevainojams ražošanas process — nevainojama precizitāte un izcila kvalitāte neatkarīgi no pasūtījuma apjoma.

 

Mūsu misija ir palīdzēt Jums izvēlēties un ieviest ražošanas procesā efektīvākās metālapstrādes iekārtas, konsultēt par iespējami efektīvu to ekspluatāciju, nodrošināt Jūsu personāla mācības, iekārtu apkopi un remontu.

Lepojamies, ka oficiāli pārstāvam, mūsuprāt, kvalitatīvākos Japānas zīmolus Okuma Baltijas valstīs un Amada Latvijā.

 

Aktīva dalība metālapstrādes nozares attīstīšanā

 

Esam pārliecināti, ka metālapstrādes nozarei ir stabilas attīstības perspektīvas un augsts inovatīvu ražojumu eksporta potenciāls Latvijā, Igaunijā un visā Baltijas valstu reģionā kopumā. Esam Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas biedrs, kā arī veidojam sadarbību ar mācību iestādēm, sniedzot tehnisko atbalstu inženierzinātņu studentiem. 2012. gadā uzstādījām metālapstrādes iekārtas Rīgas Tehniskajā universitātē.

RISINĀJUMI JŪSU UZŅĒMUMAM!

Kādas ir Jūsu prasības, ražošanas uzdevumi un specifika? Sazinieties ar mums, lai saņemtu profesionāļu konsultāciju par inovatīvākajiem un efektīvākajiem risinājumiem nozarē, kas būs piemēroti tieši Jūsu vajadzībām!