Profesionālas

metālapstrādes

iekārtas

Uzticamākais partneris Baltijas valstīs metālapstrādes iekārtu tirdzniecībā un apkopē

Sadarbojoties ar mums, Jūs iegūsiet kompleksu risinājumu un vienu uzticamu partneri, kas vienmēr būs viena zvana vai e-vēstules attālumā, lai Jums palīdzētu. Jau vairāk nekā 500 mūsu uzstādītas iekārtas palīdz mūsu klientiem Baltijas valstīs strādāt daudz efektīvāk.

Jūsu ražošanas specifikai atbilstīgas iekārtas

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums orientēties plašajā ražotāju piedāvātajā iekārtu klāstā. Mūsu inženieri uzklausīs Jūsu vēlmes un ražošanas ieceres, izanalizēs risinājumus un piemeklēs ekonomiski izdevīgākos un efektīvākos risinājumus jeb metālapstrādes iekārtas.

Mūsu piedāvāto iekārtu klāsts

Mūsu piedāvājuma klāstā ir CNC apstrādes centri, virpas, slīpmašīnas, dažādu veidu loķšņapstrādes iekārtas (liekšanas, lāzergriešanas, koordinātu izciršanas, kombinētās lāzerkoordinātu izciršanas un citas iekārtas), kā arī lietotas lokšņu apstrādes iekārtas un iekārtas metālapstrādei ar griešanu.

Mūsu pārstāvētie zīmoli

Piedāvājam pasaules ievērojamāko zīmolu metālapstrādes iekārtas: Okuma, Amada, Okamoto un Brother (Japāna). Mūsu pārstāvētie zīmoli piedāvā iekārtas, kas spēj nodrošināt vienādu precizitāti 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un 12 mēnešus gadā. Tas nozīmē vienmēr nevainojamu Jūsu ražojumu kvalitāti un drošu ražošanas jaudu!

Garantijas un pēcgarantijas apkalpošana

Mēs esam oficiālais iekārtu tirgotājs, tāpēc visām iekārtām piedāvājam ražotāja garantiju, kā arī sniedzam pēcgarantijas tehnisko apkopi, kuras ietvaros veicam visus nepieciešamos darbus saskaņā ar ražotāja prasībām.

Pēcpārdošanas serviss

Nodrošinām pilnu pēcpārdošanas servisu, kas ir pielāgots Jūsu vajadzībām: personāla mācības, apkalpošanu, remontu, rezerves daļu tirdzniecību, tehnisko atbalstu u. c.

Bezmaksas konsultācijas

Mūsu speciālistiem ir ilggadēja pieredze dažādu veidu metālapstrādes iekārtu tirdzniecībā, uzstādīšanā, apkopē un personāla sagatavošanā. Ja vēlaties iegūt padziļinātu informāciju par mūsu piedāvātajām iekārtām, sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Tālr. +371 66100336, e-pasts info@naglis-err.com