Mēs pārstāvam

Sadarbība ar iekārtu ražotājiem

Jau vairāk nekā 500 mūsu uzstādītas iekārtas palīdz mūsu klientiem Baltijas valstīs strādāt daudz efektīvāk. Lai nodrošinātu kompetentu tehnisko atbalstu, mūsu speciālisti regulāri dodas mācīties pie metālapstrādes iekārtu ražotājiem. Iegūtās zināšanas un pieredzi tehnoloģiju pareizā lietošanā nododam tālāk Jums un Jūsu darbiniekiem, kā arī īstenojam remonta un apkopes darbos. Pieeja plašam detaļu klāstam ļauj nodrošināt kvalitatīvu un ātru servisu dažādu veidu metālapstrādes iekārtām.

 

Ražotāji

Pasaules vadošo metālapstrādes iekārtu ražotāji

Lepojamies piedāvāt Jums labākās iespējas metālapstrādei – pasaules vadošo metālapstrādes iekārtu ražotāju datorizētos darbagaldus un iekārtas, to apkopi, remontu un individuālus risinājumus. Savus sadarbības partnerus – metālapstrādes iekārtu ražotājus – esam izvēlējušies pēc principa “darbi runā”! Šos metālapstrādes ražotājus vieno vēlme tiekties pēc izcilības, precizitātes, inovācijas un nemainīgas kvalitātes.

IEKĀRTAS JŪSU RAŽOTNEI

Sazinieties ar mums jau šodien, lai iegūtu pirmo vispārīgo informāciju par metālapstrādes iekārtām.Vai Jūs precīzi zināt, kas Jums ir nepieciešams? Pieprasiet no mums izmaksu piedāvājumu!