opendocImageTitle

Konsultācijas par iekārtām un tehnoloģijām

Ražošanas tehniskās idejas un risinājumi – mēs palīdzēsim!

Palīdzam Jūsu ražošanas mērķiem atbilstošu iekārtu izvēlē

Individuāli konsultējam un sniedzam praktiskus padomus vajadzīgās iekārtas izvēlē. Mūsu inženieri uzklausīs Jūsu vēlmes un ražošanas ieceres, analizēs risinājumus un piemeklēs ekonomiskākās un efektīvākās iekārtas konkrētu detaļu ražošanai. Pastāstiet mums savu ideju – mēs ieteiksim izdevīgāko risinājumu!

Konsultējam par automatizētiem risinājumiem – precizitāte un laika ekonomija!

Konsultējam par dažādiem mūsdienīgiem automatizācijas risinājumiem un programmnodrošinājumu metālapstrādei, lokšņu apstrādei, griešanai, iekraušanai, izkraušanai, detaļu šķirošanai un citām vajadzībām. Automatizētas iekārtas un roboti izslēdz visus cilvēciskos faktorus, un to ieprogrammētās kustības nodrošina 100% precizitāti un nemainīgu kvalitāti ilgstošā darba periodā.

Instruējam par iekārtu lietošanu un uzturēšanu 

Lai metālapstrādes iekārtas darbotos nevainojami, ir svarīgi tās pareizi lietot, kā arī veikt sīkus, regulārus apkopes darbus. Apmācām un konsultējam par pareizu datora skaitliskās programmvadības (CNC) darbagaldu un citu iekārtu lietošanu un uzturēšanu.

Ja Jums ir radušies jautājumi par CNC darbagaldiem vai citām metālapstrādes iekārtām, priecāsimies konsultēt. Sazinieties ar mums!

Atpakaļ

Autorizēties

Aizvērt