opendocImageTitle

Lietotas lokšņu apstrādes iekārtas

Kvalitātes garantija

Lietotas Amada CNC metālapstrādes iekārtas – tā ir kvalitātes garantija, līdzīgi kā tas ir jaunām iekārtām. Metāla lokšņu apstrādes iekārtas atbilst augstākajiem ražošanas standartiem, un tām ir ražotāja garantija. Iegūstiet savā īpašumā arī kvalitatīvas iekārtas arī pēc garantija termiņa beigām par ļoti izdevīgu cenu! Mēs parūpēsimies par tehnisko apkalpošanu, lai iekārtas darbotos teicami.

Iekārtas par izdevīgu cenu

Iegūstiet metāla lokšņu apstrādes iekārtas labā tehniskā stāvoklī, kas vēl nesen strādājušas ražošanā, par izdevīgu cenu! Piedāvājam lietotas Amada CNC lokšņu apstrādes iekārtas – liekšanai, griešanai un koordinātu izciršanai. Lieliska iespēja biznesa un ražošanas uzsākšanai metālapstrādē!

Droša un ērta tehniskā palīdzība

Apkalpojam Amada iekārtas, kas nonākušas tirdzniecībā pēc ražotņu modernizācijas vai darbības maiņas. Organizējam lietotu iekārtu piegādi, veicam uzstādīšanu, tehnisko apkopi un remontu, nodrošinām nepieciešamo programmatūru un apmācības. Mūsu speciālisti ir Amada instruēti, tāpēc varat būt drošs, ka iekārtas darbosies atbilstoši prasībām.

Jautājiet – piegādāsim Jums vajadzīgās iekārtas!

Sazinieties ar mums – pastāstīsim vairāk par Jūs interesējošām lietotām Amada iekārtām, kas pašlaik ir pieejamas Baltijā. Sadarbībā ar citiem Amada tirdzniecības pārstāvjiem nodrošinām lietotu iekārtu iegādi un piegādāšanu arī no citām Eiropas valstīm.

Atpakaļ

Autorizēties

Aizvērt