opendocImageTitle

Lietotas iekārtas apstrādei ar griešanu

Ilgmūžīgas iekārtas

Okuma metālapstrādes darbagaldus raksturo stabilitāte, ilgtermiņa precizitāte, ilgs kalpošanas laiks un nevainojama darbība. Daudzos gadījumos Okuma iekārtas, kas iepriekš piederējušas kādam citam uzņēmumam, uzticamības, precizitātes un ekonomijas ziņā pārspēj jaunas konkurējošu zīmolu iekārtas. 

Izdevīgas cenas

Iegūstiet CNC iekārtas labā tehniskā stāvoklī, kas vēl nesen strādājušas ražošanā, par izdevīgu cenu! Piedāvājam lietotas Okuma CNC iekārtas apstrādei ar griešanu – metālapstrādes centrus, virpas un slīpmašīnas. Lieliska iespēja biznesa un ražošanas uzsākšanai vai paplašināšanai metālapstrādē!

Droša un ērta tehniskā palīdzība

Apkalpojam Okuma iekārtas, kas nonākušas tirdzniecībā pēc ražotņu modernizācijas vai darbības maiņas. Organizējam lietotu iekārtu piegādi, veicam uzstādīšanu, tehnisko apkopi un remontu, nodrošinām nepieciešamo programmatūru un apmācības. Mūsu speciālisti ir Okuma instruēti, tāpēc varat būt drošs, ka iekārtas darbosies atbilstoši prasībām.

Jautājiet – piegādāsim Jums vajadzīgās iekārtas!

Sazinieties ar mums – pastāstīsim vairāk par Jūs interesējošām lietotām Okuma iekārtām, kas pašlaik pieejamas Baltijā. Sadarbībā ar citiem Okuma tirdzniecības pārstāvjiem nodrošinām lietotu iekārtu iegādi un piegādāšanu arī no citām Eiropas valstīm.

Atpakaļ

Autorizēties

Aizvērt