opendocImageTitle

Professional Technical Support

Keskenduge rohkem tootmisele – me tagame, et teie seadmed töötavad laitmatult!

Täistsükliline tehniline hooldus

Ostke tööpink ettevõttelt Naglis & Err ning saate täisteeninduse alates nõuandest seadme valimise kohta kuni paigalduse ja operaatorite väljaõppeni ning garantiihoolduse ja korralise hoolduseni.

Koostöö tootjatega

Selleks et pakkuda pädevat tehnilist hooldust, osalevad meie spetsialistid regulaarselt seadmete tootjate Okuma ja Amada korraldatud koolitustel. Seejärel anname me teadmised ja pädevuse tehnoloogia nõuetekohasest tööst teile ja teie ettevõtte töötajatele ning rakendame neid remondi- ja hooldustöödes. Juurdepääs laiale valikule varuosadele võimaldab meil tagada kiire, kõrgekvaliteedilise hoolduse erinevat tüüpi tööpinkidele.

Kvalifitseeritud ja osavõtlik abi

Oleme oma valdkonnas kogenud ja tunneme oma ala: meie meeskond koosneb professionaalsetest inseneridest ja tehnikutest, kes soovivad teid aidata erineva keerukusastmega tehniliste küsimuste lahendamisel alates lihtsast hooldusest kuni keerulise tarkvara kohaldamiseni teie tootmisvajaduste järgi. Me reageerime kiiresti, kui vajalikuks osutub seadmete remont ning anname nõu kõikide teid huvitavate küsimuste puhul.

Naglis & Err pädevusvaldkond:

Me aitame teid järgmiste küsimuste korral:

  • Teie tootmisvajadustele sobivate kõrgekvaliteetsete tööpinkide valimine ja kohaletoimetamine
  • Metallitöötlemisseadmete hooldus ja remont
  • Metallitöötlemisseadmete tarkvara
 

Võtke meiega ühendust– me aitame teil lahendada kõik tehnilised probleemid!

Tagasi

Logi sisse

Close