opendocImageTitle

Meist

Naglis & Err: usaldusväärne partner teie töötlemisvajaduste jaoks!

SIA Naglis & Err on masinate instrumendiseadmete tarnija ja hoolduse pakkuja: Jaapani tootemarkide Okuma (Balti riikides) ja Amada (Lätis) ametlik esindaja. Me aitame ettevõtet kogu tsükli vältel alates ideest kuni lõpliku teostuseni – selleks et luua kõrge lisaväärtusega töödeldud metalltooteid ja tehnilisi lahendusi, mis on konkurentsivõimelised ja nõutud ülemaailmsel turul.

Maailma juhtivate tööpinkide tootjate esindaja

Oleme uhked pakkudes teile parimaid võimalikke lahendusi teie töötlemisvajaduste jaoks: arvutiga juhitavad töötluskeskused ja instrumendid maailma juhtivatelt tööpinkide tootjatelt, Okuma ja Amada, samuti seadmete hooldust, remonti ja individuaallahendusi. Naglis & Err on Okuma ametlik esindaja Balti riikides ning Amada ametlik esindaja Lätis.

Igakülgsed tehnilised lahendused

Meie professionaalid on tegelenud tööpinkide müügi ja hooldusega üle kahe aastakümne. 2007. a. ühendasime me oma kogutud teadmised ja varasema rahvusvahelise kogemuse Naglis & Err loomiseks, mille tehnilised lahendused on nüüd juhtivate metallitöötlemisettevõtete valikuks Balti riikides.

Kvalifitseeritud ja kogenud meeskond

Ettevõttes töötab kvalifitseeritud inseneridest koosnev professionaalne meeskond, kes on oskustöö meistrid ja kes armastavad seda, mida teevad – nad leiavad oma tasu uutes tehnilistes lahendustes mitte töö valdkonnas, vaid ka igapäevaelus. Me avardame oma oskusi ja teadmisi regulaarselt, osaledes tootjate pakutavatel koolitussessioonidel. Ettevõtte peakorter asub Riias, Lätis.

Aktiivne kaasatus metallitöötlemissektori arendamisse

Me oleme kindlad, et metallitöötlemistööstusel on püsiva arengu väljavaade ning suur innovatiivsete toodete ekspordipotentsiaal. See on põhjus, miks kuulume tööstuse kutsealaliitu, Läti Masinaehituse ja Metallitöötlemistööstuse Liitu. Lisaks sellele teeme me tehnikatudengitele tehnilise toe pakkumiseks koostööd haridusasutustega. Selle tõenduseks on meie paigaldatud tööpingid Riia Tehnikaülikoolis.

Võtke meiega ühendust – me oleme rõõmsad teiega tutvumise üle!

Tagasi

Logi sisse

Close