opendocImageTitle

Pre-owned cutting machines

Vastupidavad seadmed

Okuma tööpingid on tavaliselt stabiilsed, kauakestva täpsusega, pika kasutuseaga ja laitmatu tööga. Okuma kasutatud tööpingid on sageli töökindluse, täpsuse ja tõhususe poolest konkureerivate tootemarkide uutest seadmetest paremad.

Hea hind

Omandage hea hinna eest heas seisukorras CNC seade, mida veel hiljuti kasutati! Me pakume Okuma kasutatud lõikeseadmeid: töötluskeskuseid, treipinke ja lihvpinke. See on hea võimalus metallitöötlemistööde või tootmistööde alustamiseks või laiendamiseks!

Usaldusväärne ja mugav tehniline abi

Me hooldame Okuma seadmeid, mis on müüki pandud pärast ettevõtte üleminekut järgmisele tasemele või pärast töö ümberkorraldamist. Me korraldame kasutatud seadmete kohaletoimetamise, paigalduse ning pakume tehnilist hooldust ja remonti ning vajalikku tarkvara ja väljaõpet. Meie spetsialistidel on Okuma väljaõpe, mis tähendab seda, et võite kindlad olla seadmete nõuetekohases töös.

Teie vaid küsige ja meie toome vajaliku seadme kohale!

Võtke meiega ühendust ning me anname lisateavet teid huvitavate Okuma kasutatud tööriistade kohta, mis on hetkel Balti riikides saadaval. Koostöös teiste Okuma edasimüüjatega korraldame kasutatud seadmete ostu ja müüki ka teistest Euroopa riikidest.

Tagasi

Logi sisse

Close