opendocImageTitle

Okuma Machine Tools

Pika kasutuseaga vastupidavad seadmed teie tootmisettevõtte jaoks!

Pakume teie tootmise arendamiseks vajalikke ülemaailmselt tuntud tootemargi Okuma CNC tööpinke: töötluskeskusi, treipinke, lihvpinke, seadmete tarkvara ja kasutatud seadmeid.

Tootmismasinate osad

Okuma tööpingid võimaldavad toota peaaegu igat liiki varuosasid peaaegu kõikidest materjalidest. Need seadmed suudavad valmistada keerukaid täppisosasid erinevate vajaduste jaoks alates tehisliigestest kuni kosmose- ja tuumatööstuse komponentideni. Need tööpingid tagavad püsiva täpsuse ööpäevaringselt, seitse päeva nädalas, kaksteist kuud aastas. See tähendab teie toodete kvaliteedi laitmatut standardit ja kindlat tootmisvõimsust.

Okumaga on tootmine kiirem, täpsem ja tootlikum!

Okuma metallitöötlemisseadmed on hinnaline kaasabi tootmise arendamisse. Seda iseloomustavad

  • täpsus, võimsus ja kiirus
  • pikad hooldusvälbad
  • kohandamisvõimalus erinevatele nõuetele
  • kasutajasõbralik tarkvarasüsteem, võrguvõimalused, absoluutne positsioneerimissüsteem
  • pikaajaline täpsus, mis on ühendatud laiaulatusliku talitlusvõimsusega
  • kõrge tootlikkus
  • kõrge edasimüügi väärtus

Tõestatud kvaliteet

Okuma on üks vanematest tööpingi tootjatest maailmas. Tema tööpingid on tuntud oma suure täpsuse ja vastupidavuse poolest, mis on muutnud Okuma usaldusväärseks partneriks paljude tootmisharude jaoks alates 1898. aastast. See on suurepärane valik, kui planeerite arendada tootmist ülikõrgele tehnoloogilisele standardile ning kasutada tulevikku suunatud ja keskkonnasõbralikke lahendusi. Lugege lisaks Okuma kvaliteedi kohta!

Abi sobivaima lõikeseadme valimisel

Meil on hea meel anda teile nõu teie ettevõtte jaoks sobivaima lõikeseadme valimisel. Me õpetame valitud seadet kasutama ning pakume usaldusväärset garantii- ja garantiijärgset hooldust.

Võtke meiega ühendust – me aitame valida teie tootmisettevõttejaoks sobivaima seadme!

Tagasi

Logi sisse

Close