opendocImageTitle
09/11

Aicinām iepazīt jaunākās iekārtas apstrādei ar griešanu izstādē Instrutec 2012 Tallinā

Aicinām iepazīt jaunākās iekārtas apstrādei ar griešanu izstādē Instrutec 2012 Tallinā

No 14. – 16. novembrim SIA Naglis & Err piedalīsies starptautiskajā inženierijas, industriālā aprīkojuma, instrumentu un tehniskā nodrošinājuma izstādē Instrutec 2012 Tallinā.

Izstādes laikā mūsu stendā C31 būs iespēja tuvāk iepazīties un uzzināt vairāk informācijas par pasaulē atzītā zīmola Okuma CNC iekārtām apstrādei ar griešanu –  piedāvājam tehnoloģiski jaunākās  apstrādes iekārtas, virpas, slīpmašīnas un iekārtu programmu nodrošinājumu. 

 

Okuma metālapstrādes iekārtas Jūsu ražotnei

Okuma metālapstrādes iekārtas raksturo augsta precizitāte un ilgmūžība, tāpēc Okuma ir uzticams partneris daudzās ražošanas nozarēs jau kopš 1898. gada. Tā ir lieliska izvēle, ja plānojat attīstīt ražošanu izcilā tehnoloģiskā kvalitātē un ieviest nākotnes līmeņa, modernus un videi draudzīgus risinājumus.

 

SIA Naglis & Err – uzticams partneris metālapstrādē

SIA Naglis & Err ir metālapstrādes darbagaldu tirdzniecības un servisa uzņēmums – Japānas zīmolu Okuma oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Amada oficiālais pārstāvis Latvijā. Palīdzam uzņēmumiem, sākot no ražošanas idejas līdz gatavam produkta izpildījumam, radīt pasaules tirgū pieprasītus un konkurētspējīgus metālapstrādes produktus un tehniskos risinājumus ar augstu pievienoto vērtību.

 

Piesakieties konsultācijai!

Priecāsimies Jūs konsultēt par Jūsu biznesam piemērotāko iekārtu apstrādei ar griešanu! Rezervējiet laiku individuālai konsultācijai!

 

Kontaktpersonas:
Dzintars Naglis
+371 66100336
info@naglis-err.com

Vahur Err
+372 5013171
vahur@naglis-err.com

Kontakti:
SIA Naglis&Err
Juridiskā un pasta adrese: Titurgas iela 8–40,
Baloži, LV-2128, Latvija
Biroja adrese: Slokas iela 52,
Rīga, LV-1007, Latvija

Atpakaļ

Autorizēties

Aizvērt