opendocImageTitle
29/11

Aicinām apmeklēt mūsu stendu izstādē Tech Industry 2012 Rīgā

Aicinām apmeklēt mūsu stendu izstādē Tech Industry 2012 Rīgā

Aicinām apmeklēt mūsu stendu “Tech Industry 2012” – starptautiskajā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādē, kas no 29. novembra līdz 1. decembrim norisināsies izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā.

Jaunākās CNC metālapstrādes iekārtas

Izstādes laikā mūsu stendā C6/C7 būs iespēja tuvāk iepazīties un konsultēties par pasaulē atzīto zīmolu Okuma un Amada CNC iekārtām- piedāvājam tehnoloģiski jaunākos metālapstrādes darbagaldus apstrādei ar griešanu, lokšņu apstrādes iekārtas, zāģus un zāģlentes metālam, instrumentus un iekārtu programmu nodrošinājumu, kā arī iekārtu apkopi, remontu un individuālus risinājumus.

SIA Naglis & Err - uzticams partneris metālapstrādē

SIA Naglis & Err ir metālapstrādes darbagaldu tirdzniecības un servisa uzņēmums. Japānas zīmolu Okuma oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Amada oficiālais pārstāvis Latvijā. Palīdzam uzņēmumiem, sākot no ražošanas idejas līdz gatavam produkta izpildījumam, radīt pasaules tirgū pieprasītus un konkurētspējīgus metālapstrādes produktus un tehniskos risinājumus ar augstu pievienoto vērtību.

Individuālas konsultācijas

Priecāsimies Jūs konsultēt par Jūsu biznesam piemērotākajām metālapstrādes iekārtām un individuāliem risinājumiem!

Kontaktpersona:

Dzintars Naglis

+371 66100336
info@naglis-err.com

Kontakti:
SIA Naglis&Err
Juridiskā un pasta adrese: Titurgas iela 8-40,
Baloži, LV-2128, Latvija
Biroja adrese: Slokas iela 52,
Rīga, LV-1007, Latvija

Atpakaļ

Autorizēties

Aizvērt